20 listopada 2009 r., piątek

Program Przeglądu:


godz. 8.30 - 11.30 - pierwsza część przesłuchań
od godz. 11.30 do 12.00 - przerwa na śniadanie
od godz. 12.00 do ok. 14.30 - druga część przesłuchań
od godz. 14.30 do 15.15 - przerwa na obiad
od godz. 15.15 do 16.30 - muzyczna integracja w auli;
                                             nauka tegorocznego hymnu Przeglądu
godz.17.00 - koncert finałowy 
 
W tym roku swój udział w "Lirze" zapowiedzieli przedstawiciele następujących szkół:

1* Liceum Ogólnokształcące ZS im. E. Sczanieckiej w Pniewach
2* V LO im. Klaudyny Potockiej w Poznaniu
3* Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach,
4*LO w Puszczykowie;
5* LO Sióstr Urszulanek w Poznaniu,
6* Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej w Kórniku
7* ZS Budowlanych Poznań
8* Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Obornikach
9* Zespół Szkół Ogólnokształcących im. gen. J. Wybickiego w Śremie
10* Gimnazjum nr 1, im. Polskich Noblistów w Śremie
11* ZSZ w Środzie Wlkp
12* VI LO im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu
13* ZS im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu
14* Wolsztyński Dom Kultury
15* Zespół Szkół. Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Trzciance
16* Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych w Poznaniu 
17* Liceum Ogólnokształcące nr 20 w Poznaniu
18* Gminny Ośrodek Kultury w Przemęcie
19* Liceum Ogólnokształcące, ZS im. S. Staszica w Nowym Tomyślu20* LO Środa Wlkp.
20* LO Środa Wlkp.

czyli łącznie 93 osoby, wychodzące na scenę w sumie 60 razy.

Kolejność występów oraz nagrania:

1.

Mateusz Liszkowski

LO, ZS im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach

Sto tysięcy jednakowych miast

2.

Bartosz Rojna

LO im. S. Wyspiańskiego w Obornikach

Jeszcze kiedyś

3.

Maciej Bączkowski

LO im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej w Kórniku

Czas płynie i zabija rany

4.

Wojciech Błażejczak

V LO im. Klaudyny Potockiej w Poznaniu

Obława

5.

Agnieszka Mucke 

(nieobecna na konkursie)

LO Sióstr Urszulanek w Poznaniu

Trzy miłości

6.

Mateusz Chorzępa

Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu

Salto

7.

Joanna Wiśniewska

LO, ZS im. E. Sczanieckiej w Pniewach

Małe tęsknoty

8.

Dagmara Pawlak

ZSZ w Środzie Wlkp.

Skrzypek Hercowicz

9.

Anna Obroszko

LO im. S. Wyspiańskiego w Obornikach

Między ciszą, a ciszą

10.

Adrianna Wojtaszek


LO, ZS im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach

Karuzela z madonnami

11.

Patrycja Kożuchowska

Wolsztyński Dom Kultury

Sztuczny miód

12.

Zuzanna Ambroży, Katarzyna Ambroży

 

V LO im. Klaudyny Potockiej w Poznaniu

Ludzkie gadanie

13.

Paulina Jurek (nieobecna, w zamian za nią - Zespół Jerlan)

  

ZSZ w Środzie Wlkp.

Widzisz mała

14.

Aleksandra Pawlicka


Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych w Poznaniu

Nie wierz mi, nie ufaj mi

15.

Izabela Walor


LO, ZS im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach

Tango z pistoletem

16.

Beata Brudz

 

ZSP Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach

Naszych matek małe miasteczka

17.

Paula Wróblewska  

 

LO im. S. Wyspiańskiego w Obornikach

Na zakręcie

18.

Julia Bartkowiak

 

ZS Ogólnokształcących im. gen. J. Wybickiego w Śremie

Nie opuszczaj mnie

19.

Małgorzata Nowak

 

ZS im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu

Twe złote włosy

20.

Martyna Kraft

 

LO, ZS im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach

Niech żyje bal

21.

Weronika Ucińska 

 

Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu

Nie opuszczaj mnie

22.

Izabella Baraniak 

 

ZSZ w Środzie Wlkp.

Jest już za późno, nie jest za późno

23.

Ola Dakowska, Beata Kistowska, Ewa Kopczyńska, Iza Matyjaszczyk, Marlena Szymkowiak

 

LO w Puszczykowie

Pogoda na szczęście

24.

Jarosław Buszkowski

 

V LO im. Klaudyny Potockiej w Poznaniu

Ważka

25.

Małgorzata Pomin

 

LO im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej w Kórniku

Sztuczny miód

26.

Julita Dziubała

 

LO, ZS im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach

Ulewa

27.

Ola Dakowska

 

LO w Puszczykowie

Okularnicy

28.

Dorota Janusz

 

LO im. S. Wyspiańskiego w Obornikach

Tańczące Eurydyki

29.

Patryk Bartkowiak i Maciej Białkowski

 (nieobecni na konkursie)  

ZSZ im. H.Cegielskiego w Środzie Wielkopolskiej

Hop, szklankę piwa

30.

Anna Radziszewska

 

V LO im. Klaudyny Potockiej w Poznaniu

Siedzieliśmy jak w kinie

31.

Magdalena Stoińska

 

ZSCKU im. gen Dezyderego Chłapowskiego w Trzciance

Zbieg okoliczności łagodzących

32.

Angelika Michalak

 

Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych w Poznaniu

Kraków

33.

Maja Sikora 

 

ZSP Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach

Nie chcę więcej

34.

Natalia Hoffmann

 

VI LO im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu 

Nasze życie

35.

Zespół „Dwa słowa”

 

Liceum Ogólnokształcące. ZS im. M. Kopernika

W środku mnie

36.

Marek Zuzek

 

LO, ZS im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach

Aleksander Siergiejewicz

37.

Zuzanna Ambroży 

 

V LO im. Klaudyny Potockiej w Poznaniu

Modlitwa do dobrego Boga

38.

Martyna Buczma

 

ZSZ w Środzie Wlkp.

Miłość

39.

Weronika Wrzeszcz

 

LO im. S. Wyspiańskiego w Obornikach

Kasztany

40.

Dominika Wieczorek

 

LO, ZS im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach

Podobno gdzieś istnieje

41.

Agata Kaczmarek

 

ZS im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu

Między ciszą a ciszą

42.

Natalia Stachecka

 

Liceum Ogólnokształcące nr 20 w Poznaniu

Prześliczna wiolonczelistka

43.

Sylwia Daleka

 

Gminny Ośrodek Kultury w Przemęcie

Na zakręcie

44.

Anna Marciniak

 

V LO im. Klaudyny Potockiej w Poznaniu

Karuzela z madonnami

45.

Wioletta Bazanowska 

 

Gimnazjum nr 1, im. Polskich Noblistów w Śremie

Kołysanka

46.

Agnieszka Banaszyk

  (nieobecna na konkursie)

LO im. S. Wyspiańskiego w Obornikach

Trwaj chwilo, trwaj

47.

Sabina Jewdokimow

 

ZSP Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach

Skazi Ne molchi

48.

Sylwia Żyłka

 

V LO im. Klaudyny Potockiej w Poznaniu

Wariatka tańczy

49.

Joanna Gądek i Joanna Tomczyk 

 

Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu

Sur le Pont d’Avigon

50.

Samanta Wróblewicz

 

ZS Ogólnokształcących im. gen. J. Wybickiego w Śremie

Małe tęsknoty

51.

Monika Chęciak

  (nieobecna na konkursie)

ZSZ w Środzie Wlkp.

Bynajmniej

52.

Marika Bułgajewska

 

LO im. S. Wyspiańskiego w Obornikach

Śpij, bajki śnij

53.

Ewelina Kawa 

 

ZS im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu

Niepewność

54.

Krzysztof Nawrocki

 

V LO im. Klaudyny Potockiej w Poznaniu

Siedzimy tu przez nieporozumienie

55.

Marta Tomiak

 

Wolsztyński Dom Kultury

W moim magicznym domu

56.

Anita Klepacka

(uczestnik nieobecny na konkursie)

LO im. Powstańców Wielkopolskich w Środzie Wlkp.

Ballada

57.

Roxana Tutaj

 

LO im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej w Kórniku

Mury

58.

Marlena Budziak

 

ZSCKU im. gen Dezyderego Chłapowskiego w Trzciance

„Uczucie to”

59.

Milena Kaczor

 

ZSZ w Środzie Wlkp.

Ojczyzna

60

Jan Rybarczyk

(uczestnik nieobecny na konkursie)

LO, ZS im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach

Po drugiej stronie barykady

61.

Agnieszka Stępa

 

ZS Ogólnokształcących im. gen. J. Wybickiego w Śremie

 

62.

Zuzanna Czajkowska i Wiktoria Ratajczak

 

LO im. S. Wyspiańskiego w Obornikach

Gloria

63.

Anna Szewczyk

  (nieobecna na konkursie)

LO im. Powstańców Wielkopolskich w Środzie Wlkp.

Trzeba marzyć

64.

Agnieszka Kardasz

 

V LO im. Klaudyny Potockiej w Poznaniu

Szewczyk

65.

Magdalena Kubiak

ZSZ w Środzie Wlkp.

Na dłoni



 66.

 Daria Kliks


 Wolsztyn  Cud i miód
 67.

 Ewelina Olejniczak

 

 ZSCKU im. gen Dezyderego Chłapowskiego w Trzciance  Lilia